kebabownia-pl
czwartek, 22 grudnia 2011
kebabożerca
Będę tu sobie pisał o kebabach jakie odwiedziłem, a że było ich sporo i w różnych zakątkach Polski i nie tylko to postaram się trochę o nich opowiedzieć, w szczególności o tych których warto spróbować.
Smaśnego
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)