czwartek, 22 grudnia 2011

kebabożerca

Będę tu sobie pisał o kebabach jakie odwiedziłem, a że było ich sporo i w różnych zakątkach Polski i nie tylko to postaram się trochę o nich opowiedzieć, w szczególności o tych których warto spróbować.

Smaśnego